• tr

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

5. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da, 14. Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi ile eşzamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

5.Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nde amacımız, meslektaşlarımızla alana özgü farklı bilgi ve deneyimleri paylaşarak ve hasta bakımında yeni ve etkili bakım yöntemlerini tartışarak kanıta dayalı bir hasta bakımı sağlamaktır. Kongre programımızda; Hepato Pankreato Bilier cerrahi geçiren hastanın bakımı, beslenme, ağrı kontrolü, Hepato Pankreato Bilier cerrahi tedavideki gelişmeler ve hemşirelik bakımına yansımaları, Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği’ne yönelik paneller, konferanslar, interaktif olgu sunumları ve bildiri oturumları yer alacaktır.

5. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği ‘ne emek veren ve emek vermek isteyen tüm meslektaşlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyarız. Düzenleme kurulu adına 5. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nde bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak, birlikte güçlenmek üzere hepinize şimdiden hoş geldiniz diyoruz…

En içten sevgi ve saygılarımızla…

  

Dr. Hülya BULUT

Hemşirelik Kongresi Başkanı